پَکِتو چیست؟

پکتو استارتاپی هوشمند است که برای سفارش و خرید اینترنتی پکیج پذیرایی میان وعده جهت سمینار، همایش، مجلس ختم و ترحیم، جلسه دفاع پایان نامه، تور گردشگری، مهمانی و سایر مراسم­‌ها طراحی شده است. برگزاری هر مراسمی نیاز به برنامه ریزی و زمانبندی دقیق و منسجم دارد. تنوع کارها اغلب دغدغه های فراوانی برای میزبان ایجاد می کند. رزرو مکان برگزاری مراسم، سامان‌دهی مدعوین، تهیه سین مراسم، تهیه اقلام پذیرایی مناسب و بسیاری موارد دیگر در برگزاری یک مراسم آبرومند حائز اهمیت است. شما به سایر امور مهم مراسم خود رسیدگی نمایید و پذیرایی از میهمانان را به پکتو بسپارید.

کاربران محترم می توانند از طریق مراجعه به وبسایت پَکِتو اقلام داخل پک پذیرایی خود از قبیل: میوه های تازه و شستشو شده، انواع آبمیوه و نوشیدنی های متنوع، کیک و آجیل درجه یک و تنقلات گوناگون را در پکیج پذیرایی خود بچینند و بعد از سفارش اینترنتی و یا هماهنگی تلفنی با کارشناسان پکتو منتظر دریافت پکیج پذیرایی شیک و زیبای خود باشند. وظیفه پکتو تهیه و ارسال بسته پذیرایی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در کمترین زمان ممکن و کمک به برگزاری هرچه آبرومندانه‌تر مراسم‌های شما است.

همچنین مدیران محترم مدارس می‌توانند جهت سفارش هفتگی میان‌وعده سلامت دانش‌­آموزان از طریق مراجعه به صفحه ویژه مدارس در وبسایت پَکِتو اقدام نمایند.

 

پک پذیرایی
بسته پذیرایی پکتو