پک میوه ترحیم

پک میوه ترحیم

پک میوه ترحیم

همواره یکی از بزرگترین چالش های بشر دست و پنجه نرم کردن با مرگ بوده است. حقیقتی تلخ که دیر یا زود سرنوشت ما و اطرافیانمان خواهد بود. سوگ از دست دادن عزیزان از طرفی و دغدغه پذیرایی آبرومندانه از مهمانانی که برای ابراز همدردی به مراسم ختم می آیند از طرف دیگر مشغولیت ذهنی فراوانی برای برگزارکنندگان ایجاد می کند. شاید در این شرایط سفارش آنلاین پک میوه ترحیم آماده به همراه اقلام پذیرایی موجود در آن بهترین تصمیم باشد. با توجه به محدودیت زمان و شرایط روحی خاص برگزارکنندگان مراسم ختم، تهیه پک میوه ترحیم و سایر اقلام پذیرایی، وقت و انرژی زیادی می طلبد. خرید میوه در ساعات اولیه صبح از تره بار، دستچین کردن و شستشوی آنها، خرید آبمیوه، کیک، شیرینی، خرما، حلوا، حمل و نقل، بسته بندی پک میوه ترحیم و آماده سازی آنها نیاز به برنامه ریزی دقیق، هزینه، زمان‌بندی و به کار گرفتن چندین نفر را دارد. با توجه به مشغولیت های فراوان، سفارش اینترنتی بسته های پذیرایی و میوه مراسم ختم یک انتخاب هوشمندانه به نظر می رسد.

پک پذیرایی مراسم ترحیم
پذیرایی مراسم ختم

چگونه پک میوه ترحیم را سفارش دهیم؟

شما می توانید با مراجعه به وبسایت پکتو یا تماس با کارشناسان پَکِتو، پک پذیرایی میوه ترحیم را به همراه اقلام پذیرایی دیگر از قبیل آبمیوه، کیک، پای سیب، خرما، حلوا … به سلیقه خود به صورت آنلاین بچینید و در زمان و محل مورد نظرتان، پک های پذیرایی آماده را تحویل بگیرید. پس از تماس با کارشناسان پَکِتو دیگر دغدغه پذیرایی مراسم ترحیم را نداشته باشید و خود به امور مهمتر مراسم ختم بپردازید.

سفارش پک میوه ترحیم

 

پک میوه مراسم ختم
یک نمونه پک میوه ترحیم پکتو

 

کیفیت میوه‌ها و اقلام پذیرایی چگونه است؟

تمام میوه‌های موجود در پک میوه ترحیم پَکِتو مجلسی، دستچین و شستشو شده هستند و در روز مراسم ختم از بازار تهیه می شوند. سایر اقلام پذیرایی داخل بسته پذیرایی پَکِتو از قبیل آبمیوه، کیک، پای سیب و غیره نیز از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار تهیه می شوند. پک میوه ترحیم شامل میوه های مرغوب و شستشو شده، آبمیوه، کیک و شیرینی با بسته بندی مقوایی شیک و زیبا و دوستدار محیط زیست به برگزاری آبرومندانه مراسم ختم شما کمک می کند.

با سفارش پک میوه ترحیم پَکِتو که از جنس مقوای بهداشتی شیک با استحکام بالا و دوستدار محیط زیست است و در ایران تولید می‌شود، شما به کمپین “نه به ظرف های پلاستیکی” می پیوندید و به سبز ماندن زمین نیز کمک خواهید نمود.

سفارش آنلاین پک پذیرایی و میوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *