‌پرسش‌های متداول

1. بسته پذیرایی پکتو شامل چه اقلامی است؟

    شما بسته پذیرایی پکتو را به سلیقه خودتان می‌چینید. از طریق مراجعه به صفحه فروشگاه می‌توانید به صورت آنلاین اقلام داخل پک پذیرایی از قبیل میوه‌های دستچین و شستشوشده، آبمیوه، انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، کیک و شیرینی، ساندویچ‌‌، آجیل ممتاز تواضع و تنقلات را داخل پک پذیرایی بچینید.

2. قیمت بسته پذیرایی پکتو چقدر است؟

    از طریق مراجعه به صفحه فروشگاه می‌توانید به صورت آنلاین اقلام داخل پک پذیرایی از قبیل میوه‌های دستچین و شستشوشده، آبمیوه، انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، کیک و شیرینی، آجیل ممتاز تواضع و تنقلات را داخل پک پذیرایی بچینید. سپس“نوع بسته بندی” را مشخص کنید. با توجه به اقلام انتخابی شما، قیمت هر بسته در سمت چپ پایین صفحه فروشگاه نشان داده می شود. در انتها با کلیک بر روی گزینه “تعداد بسته بندی” ، تعداد بسته مورد نیازتان را وارد نمایید تا قیمت نهایی نمایش داده شود.
یا برای سهولت می‌توانید با شماره تلفن ۷۷۳۵۷۷۸۸ تماس بگیرید.

3. آیا امکان سفارش تلفنی وجود دارد؟

    بله، از طریق تماس با شماره‌های پایین همین صفحه یا مراجعه به صفحه تماس با ما.

4. کِی سفارش دهیم؟

    دست کم ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از برگزاری مراسم.

5. آیا ارسال بسته‌های پذیرایی فقط در تهران انجام می‌شود؟

    در حال حاضر بسته‌های پذیرایی به استان تهران و البرز ارسال می‌شود. برای ارسال پک‌های خالی به شهرستان‌ها با شماره تلفن‌های پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

6. شکل ظاهری بسته پذیرایی پکتو به چه صورت است؟

    با مراجعه به گالری تصاویر و یا لینک بسته پذیرایی پکتو خواهید دید که بسته‌های پذیرایی پکتو شیک، زیبا، از جنس مقوای بهداشتی و دوستدار محیط زیست هستند که قابلیت بازگشت پذیری به طبیعت را دارند.

7. کیفیت میوه‌ها و محصولات چگونه است؟

    خط قرمز پکتو کیفیت محصولات است. تمامی میوه‌ها ممتاز، دستچین و شستشو شده هستند و در روز برگزاری مراسم از بازار تهیه می‌شوند. بقیه محصولات نیز از معتبرترین و باکیفیت‌ترین برندهای موجود در بازار می‌باشند.

8. سفارش بسته پذیرایی مدارس چگونه است؟

    مدیران و مسئولین محترم مدارس می‌توانند از طریق مراجعه به صفحه ویژه مدارس شکل ظاهری و مشخصات بسته تغذیه سالم دانش‌آموزی (با عنوان نون و قلم) را ملاحظه نموده و با برقراری تماس تلفنی با کارشناسان پکتو، سفارش خود را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا برای جشن‌های دانش‌آموزی ثبت نمایند.

9. شکل ظاهری بسته‌های مدارس چگونه است؟

    به منظور حفظ محیط زیست و صرفه‌جویی، بسته پذیرایی مدارس به صورت پاکت‌های جذاب و نوستالژیک مقوایی نازک ارائه می‌شوند که تصویر آن درصفحه ویژه مدارس موجود است.

10. محتویات بسته مدارس (پک تغذیه سالم دانش‌آموزی) چیست؟

    ما سعی کرده‌ایم با توجه به نیاز روزانه دانش‌آموزان به مواد مغذی و ویتامین‌ها، از انواع شیرهای غنی‌شده خوش‌طعم، کیک غنی‌شده با روی و کلسیم، میوه تازه و شستشو‌شده و آجیل شیرین ممتاز چهارمغز با برند تواضع در پک تغذیه سالم دانش‌آموزی (با عنوان نون و قلم) استفاده نماییم. آبمیوه ها و کیک‌های صنعتی و سایر تنقلات ناسالم و مضر برای دانش‌آموزان در بسته تغذیه سالم دانش‌آموزی جایی ندارند. برای مشاهده چند نمونه پک پیشنهادی تغذیه سالم دانش‌آموزی به صفحه ویژه مدارس رجوع کنید.

11. ارسال و تحویل بسته‌های پذیرایی چگونه است؟

    بسته‌های پذیرایی توسط سرویس‌های حمل‌‌ونقل اینترنتی تا درب محل برگزاری مراسم ارسال می‌گردند. هزینه ارسال به فاصله محل مراسم تا شرکت پکتو بستگی دارد و با اپلیکیشن‌های مربوطه محاسبه می‌گردد. بدیهی است حمل‌ونقل بسته‌ها از خودروی پیک تا محل برگزاری و چیدمان آن‌ها برعهده برگزارکنندگان مراسم می‌باشد.

13. حداقل چند بسته پذیرایی می توان سفارش داد؟

    برای هر مراسم دست کم ۴۰ بسته پذیرایی را می بایست سفارش داد.