بسته پذیرایی همایش

بسته پذیرایی همایش

ضرورت استفاده از بسته پذیرایی همایش

در برگزاری یک همایش یا رویداد موفق، جلب رضایت شرکت کنندگان و رسیدگی به آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سالن همایش مناسب، حضور سخنرانان شناخته شده و معتبر، نظم در برگزاری و مقالات پربار به همراه یک بسته پذیرایی همایش جذاب می‌تواند خاطره خوبی از همایش در ذهن شرکت کنندگان باقی بگذارد. با توجه به کار‌های گوناگون و پیچیدگی های برگزاری یک همایش، پذیرایی از شرکت کنندگان امر مهمی است که به هیچ وجه نباید دست کم گرفته شود. افرادی که از چندین روز قبل برنامه ریزی و هزینه کرده‌اند و از راه های دور و نزدیک در همایش حضور یافته اند انتظار رسیدگی و پذیرایی شایسته‌ای را از جانب شما خواهند داشت.

بسته پذیرایی همایش
رویداد کارآفرینی پنجره، دانشگاه تهران

بسته پذیرایی همایش پَکِتو

استفاده از بسته پذیرایی همایش که شامل میوه، آبمیوه، کیک یا تنقلات است می‌تواند یک حسن ختام مناسب و آبرومندانه برای مراسم شما باشد. شرکت‌کنندگان پس از دریافت بسته پذیرایی همایش قطعا با احساس رضایت بیشتری سالن را ترک خواهند کرد.

بسته پذیرایی همایش پَکِتو از جنس مقوای بهداشتی و دوستدار محیط‌ زیست است. این بسته ها از استحکام خوبی برخوردارند و با توجه به ابعاد مناسب (۱۹*۱۲٫۵*۸) سانتیمتر، امکان قرار دادن ۶ تا ۷ آیتم پذیرایی در آنها وجود دارد. بسته پذیرایی پکتو پس از استفاده قابلیت بازیافت دارد. با انتخاب این بسته ها علاوه بر اینکه جلوه خاصی به مراسم خود می‌بخشید، به حفظ محیط زیست و کاهش مصرف پلاستیک نیز کمک خواهید کرد.

بسته پذیرایی همایش
همایش بین‌المللی مدیریت انرژی، پژوهشگاه نیرو

نحوه سفارش بسته پذیرایی همایش

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت پکتو به صورت آنلاین اقلام داخل بسته پذیرایی همایش را انتخاب کنید و داخل پک پذیرایی شیک و دوستدار محیط زیست پَکِتو بچینید. انواع میوه‌های مرغوب و دستچین و شستشو شده، نوشیدنی و آبمیوه، کیک و تنقلات را از وبسایت پکتو گزینش کنید، خود به امور مهم تر برگزاری مراسم بپردازید و پذیرایی از میهمانان را به پَکِتو بسپارید.

پک پذیرایی همایش باغ کتاب
همایش باغ کتاب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *